Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera čápi Třebíč

Náhledový obrázek webkamery čápi Třebíč

čápi Třebíč

Zobrazit webkameru

Sledujte prostřednictvím webové kamery hnízdění čápů na komíně v Třebíči. Pomocí kamery můžet sledovat čapí život online. Na stránkách najdete i galerii z let minulých.

 

Zajímá vás jak žijí čápi i na jiných místek, mrkněte na další kamery, které vám přiblíží čapí život: čápi TřebíčDětmarovice - čapí hnízdo , Dlouhá Loučka - čapí hnízdo , Čápi Mnichovo Hradiště , Čápi Staré Město , Čápi Kutná hora - Kralice , Čápi Vrchlabí , Čápi Nové Veselí , Čápi Bohuslavice , Čápi Bzenec , Čápi Mladé Buky , Čápi Jedovnice , Čápi Žichlínek

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery čápi Třebíč.

     Chystáte se vyrazit do lokality Třebíč? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Třebíč. Díky online záběrům z webových kamer Třebíč a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Česká republikaTřebíč a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera čápi Třebíč na mapě

 

     Kraj Vysočina leží na pomezí Čech a Moravy. Podobné hranice jako kraj Vysočina má také turistický region Vysočina. Ten je vyhledávaným cílem turistů. V této oblasti bylo vybudováno velké množství naučných stezek a cyklostezek, které lákají rodiny s dětmi na pohodové výlety.

     Na území kraje Vysočina se rozkládá Českomoravská vrchovina, jejíž součástí jsou i Žďárské vrchy a Jihlavské vrchy, kde se nachází nejvyšší vrchol Českomoravské vrchoviny - Javořice (837 m). Nejvyšším bodem Žďárských vrchů je skalní vyhlídka Devět skal (836 m). Českomoravskou vrchovinou protékají řeky Jihlava, Moravská Dyje, Oslava, Sázava, Svratka a Želivka.

     Na Vysočině můžeme navštívit nejen přírodní zajímavosti, ale také historicky zajímavá města - Jihlavu, Havlíčkův Brod, Nové Město na Moravě, Pelhřimov, Telč, Třebíč nebo Žďár nad Sázavou.

     Jihlava je krajským městem Vysočiny ležící na českomoravském pomezí. Toto původně hornické město nabízí řadu památek. Rodiny s dětmi pro změnu nejčastěji zamíří do ZOO.

     Havlíčkův Brod je znám díky památkám a slavným osobnostem. Kromě osobnosti Karla Havlíčka Borovského, podle kterého získalo město svůj název, tu žili další slavní lidé - například Josef Dobrovský a Bedřich Smetana.

     Do Nového Města na Moravě jezdí lidé hlavně za sportem. Je to Mekka českého biatlonu a v létě se zde jezdí zase Světový pohár horských kol.

     V Pelhřimově si návštěvníci mohou prohlédnout Muzeum rekordů a kuriozit. Na své si přijdou i děti v muzeu strašidel.

     Telč, často nazýván Perlou jižní Moravy, Moravskými Benátkami nebo Bílou Telčí, určitě stojí za návštěvu. Historické jádro Telče je městskou památkovou rezervací a je zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

     Moravské okresní město Třebíč se může také pyšnit památkami zapsanými na Seznam světového dědictví UNESCO. Za prohlídku stojí bazilika i židovská čtvrť, židovský hřbitov je jedním z největších v zemi.

     Žďár nad Sázavou je znám především díky poutnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, díla Jana Blažeje Santiniho Aichla, který je také zapsaný v UNESCO.

     Mezi vyhledávané historické památky Vysočiny patří především již zmiňovaný kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou, klášter Želiv, hrady Pernštejn, Kámen, Roštejn, Zubštejn a Lipnice nad Sázavou, dále pak zámky Budišov, Jaroměřice nad Rokytnou, Náměšť nad Oslavou, Telč a Žirovnice.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.