Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

98 webkamer v okolí kamery Nový Bydžov - náměstí

    Plánujete vyrazit do oblasti Nový Bydžov? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Nový Bydžov můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - Česká republikaNový Bydžov a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Nový Bydžov. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Nový Bydžov - náměstí

Náhledový obrázek webkamery Nový Bydžov

Webkamera Nový Bydžov

Sledujte webkamerou online město Nový Bydžov a okolí. Živý přenos kamery z Nového Bydžova na Masarykovo náměstí.      První zmínka o městě Nový Bydžov je z roku 1305. Pravidelný geometrický půdorys města představoval ve střední…

Náhledový obrázek webkamery Městec Králové

Webkamera Městec Králové

Pohled webkamery na část náměstí z budovy MěÚ.

Náhledový obrázek webkamery Hořice

Webkamera Hořice

Sledujtena Hořice ONLINE webkamerou. Webová kamera zachycuje náměstí Jiřího z Poděbrad v Hořících. Snímek kamery se obnovuje každé 2 minuty.

Náhledový obrázek webkamery Hradec Králové - křižovatka u soutoku

Webkamera Hradec Králové - křižovatka u soutoku

Koukněte webkamerou online na aktuální stav dopravy v Hradci Králové. Webkamera zachycuje dopravní situaci v Hradci Králové - křižovatka II. silniční okruh x výpadovka směr Pardubice

Náhledový obrázek webkamery Hradec Králové

Webkamera Hradec Králové

Sledujte webkamerou online aktuální dění v Hradci Králové. Webová kamera z města Hradec Králové nabízí online pohled na Velké náměstí, katedrálu Svatého Ducha, Bílou věž a starou radnici od domu U Špuláků.

Náhledový obrázek webkamery Hradec Králové - meteo

Webkamera Hradec Králové - meteo

Sledujte aktuální stav počasí v Hradci Králové a v okolí webkamerou online. Webkamera ČHMÚ umístěná na automatické klimatologické stanici v Hradci Králové - Solární a ozónové observatoři (hvězdárně)

Náhledový obrázek webkamery Hradec Králové - křižovatka Mileta

Webkamera Hradec Králové - křižovatka Mileta

Koukněte webkamerou online na aktuální stav dopravy v Hradci Králové. Webová Kamera zachycuje dopravní situaci v Hradci Králové - křižovatka Mileta, křižovatka II.silniční okruh x spojnice centrum-Moravské Předměstí

Náhledový obrázek webkamery Jičín

Webkamera Jičín

Sledujte webkamerou online město Jičín a okolí. Koukněte kamerou na počasí. Pohled webové kamery ze zámku na Valdštejnovo náměstí v Jičíně ze zámku. Kamera se aktualizuje po 1 minutě. Město Jičín je výchozí branou do Českého ráje a do Prachovských…

 

     Královéhradecký kraj nabízí velké množství přírodních atraktivit, např. Krkonošský národní park s nejvyšší horou České republiky Sněžkou nebo Prachovské skály. Nachází se v něm také velké množství zámků, hradů a dalších kulturních a historických památek. Tyto nabídky ve spojení s ideálními podmínkami pro pěší turistiku, cykloturistiku, vodáctví či lyžování lákají celoročně mnoho turistů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

     Centrem kraje je město Hradec Králové, které leží na soutoku řek Labe a Orlice a je přirozeným centrem kultury a vzdělanosti Královéhradeckého kraje.

     Nejvíce navštěvovaným výletním cílem Královéhradeckého kraje je Safari Park ve Dvoře Králové nad Labem. Zoo Dvůr Králové nad Labem je počtem chovaných zvířat největší v České Republice a jistě jednou z nejznámějších. Je to zároveň největší chovatel afrických zvířat v Evropě. Způsob, jakým si zde mohou návštěvníci zvířata prohlédnout, nemá u nás obdoby a je jedinečný. V královédvorském Safari Parku se mohou kromě klasické části zoo turisté vydat na opravdové safari nebo dokonce i do Lvího safari, kde nejsou mezi zvířaty a lidmi bariéry. Safari ve Dvoře Králové nad Labem lze absolvovat pěšky, Safaribusem, Afrika Expressem či vlastním vozem, při soumraku v rámci Večerního safari nebo lanovou stezkou Katika Miti ve výškách stromů.

     Z přírodních zajímavostí Královéhradeckého kraje jsou na prvním místě Krkonoše s nejvyšší horou Sněžkou. Krkonoše jsou největší a také nejvíce navštěvované hory u nás. Díky svým krásám, sněhovým podmínkám v zimě, v létě díky velkému množství turistických a cykloturistických tras se staly jedním z nejvyhledávanějších cílů dovolených v Čechách. Mezi nejznámější zimní střediska patří Špindlerův Mlýn. Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí 27 km sjezdovek a desítky kilometrů upravených běžeckých tratí. Na vrcholy vyveze lyžaře několik sedačkových lanovek, včetně nejmodernější u nás vyhřívané šestisedačkové lanovky na Pláň. Dalším střediskem je Pec pod Sněžkou, ta nabízí lyžování za 1 skipass včetně Černé Hory. SkiResort Černá hora – Pec je největší lyžařský resort v Česku, který disponuje 44 km upravených tratí. Dalšími známými lyžařskými středisky jsou Černý Důl a Paseky nad Jizerou. Nejen lyžaři si v Krkonoších přijdou v zimě na své. Krkonoše lákají návštěvníky po celý rok. Například kousek od Jánských Lázní je vybudovaná Stezka korunami stromů, která nabízí návštěvníkům procházku v celkové délce 1 511 metrů a která je zavede ke korunám stromů až do výšky 45 metrů. Centrem středních Krkonoš je Vrchlabí, město s jedinečnou a příjemnou atmosférou horského střediska.

     Další přírodní krásy s hustou sítí značených turistických cest a četnými vyhlídkami ze skalních útvarů mohou turisté navštívit v Adršpašských skalách na Broumovsku.

     Cyklisté jistě využijí Trutnov Trails - síť jednosměrných terénních stezek pro horská kola v okolí Trutnova, Čížkových kamenů a Jestřebích hor.

     Milovníci památek a historie mohou v tomto kraji navštívit velké množství zámků a hradů, jmenuje některé – zámek Opočno, Kuks, Dětenice, Častolovice, Hrádek u Nechanic, Náchod, Ratibořice a Rychnov nad Kněžnou. Zájemce o historii bude určitě zajímat pevnost Josefov a Dobrošov.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.