Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

210 webkamer v okolí kamery Sněžka

    Plánujete vyrazit do oblasti Sněžka? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Sněžka můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - Česká republikaSněžka a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Sněžka. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Sněžka

Náhledový obrázek webkamery Pomezní boudy

Webkamera Pomezní boudy

Koukněte webkamerou online na Pomezní boudy ze Sněžky. Kamera na Sněžce umístěná směrem na Pomezky. Sledujte pomocí kamery aktuální počasí na Sněžce a Pomezních boudách.

Náhledový obrázek webkamery Sněžka - Růžová hora

Webkamera Sněžka - Růžová hora

Koukněte webkamerou na Růžovou horu ze Sněžky v Krkonoších. Sledujte aktuální počasí webovou kamerou ze Sněžky s pohledem na lanovku a Růžovou horu. Kamera je umístěna nad stanici lanové dráhy Pec pod Sněžkou - Sněžka. Sněžka (polsky Śnieżka,…

Náhledový obrázek webkamery Sněžka - Lanovka

Webkamera Sněžka - Lanovka

Koukněte webkamerou na Krkonoše ze Sněžky. Pohled webové kamery ze Sněžky na lanovku z Růžohorek. Kamera ukazuje aktuální teplotu na nejvyšším vrcholu Krkonoš. Sněžka (polsky Śnieżka, německy Schneekoppe) je nejvyšší horou  Česka.  Vrchol…

Náhledový obrázek webkamery Luční bouda

Webkamera Luční bouda

Sledujte Sněžku z Luční boudy webkamerou online. Pohled kamery z Luční boudy na prameniště Bílého Labe, Úpské rašeliniště v okolí pramene Úpy a na Sněžku. Webová kamera na meteorologické stanici ČHMÚ - Luční bouda Krkonoše.  Jedna z nejvýše…

Náhledový obrázek webkamery Velká Úpa - Portášky

Webkamera Velká Úpa - Portášky

Koukněte na aktuální stav počasí a sněhu v lyžařském areálu Velká Úpa webkamerou ONLINE. Webová kamera je umístěna na Horské chatě Portášky.

Náhledový obrázek webkamery Karpacz

Webkamera Karpacz

Koukněte na město Karpacz a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na centrum města. Polsko.

Náhledový obrázek webkamery Pec pod Sněžkou

Webkamera Pec pod Sněžkou

Koukněte Webkamerou  Online na aktuální stav počasí v Peci pod Sněžkou a okolí. Pohled webové kamer na Pec pod Sněžkou z Hotelu Horizont.

Náhledový obrázek webkamery Karpacz - ski areál

Webkamera Karpacz - ski areál

Koukněte na město Karpacz a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery z dolní stanice z lyžařského areálu Karpacz Ski Arena. Polsko.

 

     Královéhradecký kraj nabízí velké množství přírodních atraktivit, např. Krkonošský národní park s nejvyšší horou České republiky Sněžkou nebo Prachovské skály. Nachází se v něm také velké množství zámků, hradů a dalších kulturních a historických památek. Tyto nabídky ve spojení s ideálními podmínkami pro pěší turistiku, cykloturistiku, vodáctví či lyžování lákají celoročně mnoho turistů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

     Centrem kraje je město Hradec Králové, které leží na soutoku řek Labe a Orlice a je přirozeným centrem kultury a vzdělanosti Královéhradeckého kraje.

     Nejvíce navštěvovaným výletním cílem Královéhradeckého kraje je Safari Park ve Dvoře Králové nad Labem. Zoo Dvůr Králové nad Labem je počtem chovaných zvířat největší v České Republice a jistě jednou z nejznámějších. Je to zároveň největší chovatel afrických zvířat v Evropě. Způsob, jakým si zde mohou návštěvníci zvířata prohlédnout, nemá u nás obdoby a je jedinečný. V královédvorském Safari Parku se mohou kromě klasické části zoo turisté vydat na opravdové safari nebo dokonce i do Lvího safari, kde nejsou mezi zvířaty a lidmi bariéry. Safari ve Dvoře Králové nad Labem lze absolvovat pěšky, Safaribusem, Afrika Expressem či vlastním vozem, při soumraku v rámci Večerního safari nebo lanovou stezkou Katika Miti ve výškách stromů.

     Z přírodních zajímavostí Královéhradeckého kraje jsou na prvním místě Krkonoše s nejvyšší horou Sněžkou. Krkonoše jsou největší a také nejvíce navštěvované hory u nás. Díky svým krásám, sněhovým podmínkám v zimě, v létě díky velkému množství turistických a cykloturistických tras se staly jedním z nejvyhledávanějších cílů dovolených v Čechách. Mezi nejznámější zimní střediska patří Špindlerův Mlýn. Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí 27 km sjezdovek a desítky kilometrů upravených běžeckých tratí. Na vrcholy vyveze lyžaře několik sedačkových lanovek, včetně nejmodernější u nás vyhřívané šestisedačkové lanovky na Pláň. Dalším střediskem je Pec pod Sněžkou, ta nabízí lyžování za 1 skipass včetně Černé Hory. SkiResort Černá hora – Pec je největší lyžařský resort v Česku, který disponuje 44 km upravených tratí. Dalšími známými lyžařskými středisky jsou Černý Důl a Paseky nad Jizerou. Nejen lyžaři si v Krkonoších přijdou v zimě na své. Krkonoše lákají návštěvníky po celý rok. Například kousek od Jánských Lázní je vybudovaná Stezka korunami stromů, která nabízí návštěvníkům procházku v celkové délce 1 511 metrů a která je zavede ke korunám stromů až do výšky 45 metrů. Centrem středních Krkonoš je Vrchlabí, město s jedinečnou a příjemnou atmosférou horského střediska.

     Další přírodní krásy s hustou sítí značených turistických cest a četnými vyhlídkami ze skalních útvarů mohou turisté navštívit v Adršpašských skalách na Broumovsku.

     Cyklisté jistě využijí Trutnov Trails - síť jednosměrných terénních stezek pro horská kola v okolí Trutnova, Čížkových kamenů a Jestřebích hor.

     Milovníci památek a historie mohou v tomto kraji navštívit velké množství zámků a hradů, jmenuje některé – zámek Opočno, Kuks, Dětenice, Častolovice, Hrádek u Nechanic, Náchod, Ratibořice a Rychnov nad Kněžnou. Zájemce o historii bude určitě zajímat pevnost Josefov a Dobrošov.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.