Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

89 webkamer v okolí kamery Vlkonice

    Plánujete vyrazit do oblasti Vlkonice? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Vlkonice můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - Česká republikaVlkonice a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Vlkonice. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Vlkonice

Náhledový obrázek webkamery Žichovic

Webkamera Žichovic

Pohled na kamenný most v Žichovicích, v zimním období na zámek Žichovice

Náhledový obrázek webkamery Horažďovice

Webkamera Horažďovice

Kamera Horažďovice - Video z online kamery firmy MAXTEL s.r.o.

Náhledový obrázek webkamery Sušice

Webkamera Sušice

Sledujte webkamerou online aktuální dění a stav počasí v Sušicích. Webová kamera ve městě Sušice s pohledem na náměstí. Mrkněte co se na náměstí právě dějě.

Náhledový obrázek webkamery Dlouhá Ves

Webkamera Dlouhá Ves

Web kamera Dlouhá Ves

Náhledový obrázek webkamery Kašperské Hory - kostel sv. Markéty

Webkamera Kašperské Hory - kostel sv. Markéty

Web kamera je umístěna na střeše BW Aparthotelu Šumava2000 a nabízí výhled na kostel sv. Markéty a Šibeniční vrch v Kašperských Horách.

Náhledový obrázek webkamery Katovice

Webkamera Katovice

Sledujte aktuální dění a stav počasí v Katovicích webkamerou ONLINE. Webová kamera zachycuje úřad městyse Katovice.

Náhledový obrázek webkamery Kašperské hory - náměstí

Webkamera Kašperské hory - náměstí

Kamera nabízí výhled na náměstí s kostelem sv. Markéty.

Náhledový obrázek webkamery Kašperské hory

Webkamera Kašperské hory

cc

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Plzeňský kraj - Česká republika. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny...

 

     Česká republika vznikla 1. ledna 1993 rozdělením Československa. Oficiálním názvem státu podle ústavy je Česká republika. Česká republika je demokratický stát, který leží uprostřed Evropy a je tedy vnitrozemským státem a je zároveň státem EVROPSKÉ UNIE (EU). Sousedí s Polskem, Slovenskem, Rakouskem a Německem.

     V České republice žije zhruba 10,5 milionu obyvatel, z čehož jen Praha má asi 1,3 milionu obyvatel. Praha je hlavní město České Republiky a zároveň politické, administrativní, ekonomické a kulturní centrum státu. Nejznámější historické památky v Praze jsou Karlův most, Národní divadlo, Pražský hrad a Karlova univerzita. Další velká města v České republice jsou Brno - zde jsou nejvýznamnější památky Hrad Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, Masarykova Univerzita a potom města Ostrava a Plzeň.

     Milujete divokou a nedotčenou přírodu? I v České republice se taková místa při cestování najdou. Pobyt v nerušené přírodě vám nabízí mnoho krásných lokalit v Česku. Turista může u nás využít k rekreaci rozmanité přírodní prostředí s měnící se krajinou a s mnoha historickými městy a městečky, krásnými vesnicemi s překrásnou lidovou architekturou, s četnými zámky, starými hrady a kostelíky. K nejoblíbenějším zámkům (mimo Pražský hrad) patří Český Krumlov, Lednice a Hluboká. Zde je několik tipů, kam na dovolenou či na výlet po Čechách: Vidět v Čechách lze neprostupný prales na Šumavě, Krkonoše s nejvyšší horou je Sněžkou (1602 m), Krušné hory, Jeseníky a Beskydy, horolezci oblíbené Prachovské skály či Českosaské Švýcarsko se skalními městy a zajímavými skalními útvary i mnohé krasové oblasti s četnými jeskyněmi. Turisticky oblíbená je také jihočeská krajina s mnoha rybníky či jihomoravské oblasti známé pěstováním vín, která lze ochutnat v mnoha vinných sklípcích.

     V České republice jsou vyhlášené lázně a minerální prameny, z nichž nejznámější jsou západočeské Karlovy Vary a Mariánské a Františkovy Lázně. Velmi lákavým cílem pro turisty jsou také Zoo ve Zlíně, Safari park ve Dvoře Králové nebo AquaPalace Praha a Aqualand Moravia. Hlavní město Praha se svým jedinečným komplexem historických budov, muzeí a je tak po celý rok nejatraktivnější cíl většiny turistů. Pražský hrad, lanová dráha na Petřín a ZOO Praha patří ke třem nejvíce navštěvovaným místům v České republice. Do první desítky nejvíce navštěvovaných míst se dostala také Petřínská rozhledna. V Praze je také nejvíce navštěvované muzeum o to národní muzeum.        

     Česká republika nabízí další dlouhou řadu pozoruhodných památkově chráněných měst a obcí či objektů. Některé z nich jsou zapsány v seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO, je jich celkem 11. Jsou to: historické jádro hlavního města Prahy, Český Krumlov, Telč, Kutná Hora, kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře u Žďáru, Lednicko-Valtický areál, areál Arcibiskupského zámku a Podzámecké zahrady v Kroměříži, jihočeská obec Holašovice, Morový sloup nejsvětější trojice v Olomouci a vila Tugendhat v Brně.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.