Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

74 webkamer v okolí kamery Železná Ruda - Velký Javor

    Plánujete vyrazit do oblasti Železná Ruda? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Železná Ruda můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - Česká republikaŽelezná Ruda a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Železná Ruda. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Železná Ruda - Velký Javor

Náhledový obrázek webkamery Železná Ruda

Webkamera Železná Ruda

Koukněte na aktuální stav počasí v Železné Rudě na Šumavě webkamerou online. Web kamera zachycuje město Železnou Rudu na Šumavě na česko-německé hranici. V pozadí záběru kamery je Velký Javor.

Náhledový obrázek webkamery Skiareál Belveder

Webkamera Skiareál Belveder

Webová kamera v lyžařském areálu Belveder - Železná Ruda

Náhledový obrázek webkamery Lyžařský areál Nad nádražím

Webkamera Lyžařský areál Nad nádražím

Web kamera v lyžařském areálu Nad nádražím v Železné Rudě.

Náhledový obrázek webkamery Hojsova Stráž - Chata Šumava

Webkamera Hojsova Stráž - Chata Šumava

Hojsova Stráž - pohled kamery z Chaty Šumava. Chata se nachází v obci Hojsova Stráž, která je součástí Národního parku Šumava, v nadmořské výšce 900 m nad mořem. V okolí chaty je nespočet turistických a cykloturistických tras.

Náhledový obrázek webkamery Železná Ruda - Lanová dráha Pancíř

Webkamera Železná Ruda - Lanová dráha Pancíř

Pohled Webové kamery na výstupní stanici lanové dráhy Pancíř - Železná Ruda.

Náhledový obrázek webkamery Hojsova Stráž

Webkamera Hojsova Stráž

Webová kamera s vysokým rozlišením na automatické meteorologické stanici ČHMÚ v obci Hojsova Stráž.

Náhledový obrázek webkamery Železná Ruda - údolí říčky Řezná

Webkamera Železná Ruda - údolí říčky Řezná

Pohled kamery z chaty Ořovský. Pohled na údolí říčky Řezná, pod sjezdovkami Belveder, pohled k Železné Rudě a na Samoty.

Náhledový obrázek webkamery Železná Ruda - skiareál Špičák

Webkamera Železná Ruda - skiareál Špičák

Pohled kamery na výstupní stanici v lyžařském areálu Špičák v Železné Rudě.

     Horské šumavské městečko Železná Ruda se nachází v Plzeňském kraji na česko-německé hranici. Žije tu přibližně 1 600 obyvatel. Město ležící na hranici Národního parku Šumava je jedním ze šumavských sportovních a turistických středisek cestovního ruchu. Dominantou obce je kostel Panny Marie Pomocné s půdorysem ve tvaru šesticípé hvězdy.
     Kromě přírodních krás a sportovních areálů zde můžete navštívit muzeum loutek a historických motocyklů, obnovený pivovar, motokáry nebo lanové centrum. Ve zdejší vile známé sklářské rodiny Abelů dnes sídlí pobočka Muzea Šumavy. Expozice se věnují tradičním řemeslům v čele s železářstvím, hadrnictvím a sklářstvím.
     Sportovní vyžití v okolí Železné Rudy nabízejí upravené lyžařské stopy, v létě pak bikepark a velké množství cyklostezek. Nedaleko se nacházejí kouzelná šumavská ledovcová jezera, Černé a Čertovo a další přírodní zajímavosti.
     Plánujete vyrazit na Šumavu do Železné Rudy? Koukněte s námi na webové kamery ze Železné Rudy a okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Sledujte aktuální záběry z kamer ze Železné Rudy a hned budete vědět, jaké je počasí. Na mapě naleznete webové kamery z městečka Železná Ruda a okolí.
     Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí.  Víte o další kameře z lokality Šumava? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.