Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

44 webkamer v okolí kamery Mikulov

Náhledový obrázek webkamery Mikulov

Webkamera Mikulov

     Sledujte online webkamerou město Mikulov. Koukněte kamerou na aktuální počasí v Mikulově. Střídavé pohledy webových kamer zachycující náměstí v Mikulově se vstupní bránou do zahrady mikulovského zámku.      Kamera…

    Plánujete vyrazit do oblasti Mikulov? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Mikulov můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - Česká republikaMikulov a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Mikulov. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Mikulov

Náhledový obrázek webkamery Pálava

Webkamera Pálava

Sledujte webkamerou Pálavu a vodní nádrž Nové Mlýny. Koukněte kamerou na aktuální dění a počasí na Pálavě. Webová kamera s pohledem přes nádrž Nové Mlýny na Pálavu, Růžový vrch se Sirotčím hrádkem, Děvín a vesnici Pavlov pod Dívčím hradem.

Náhledový obrázek webkamery Strachotín

Webkamera Strachotín

Sledujte webkamerou Pálavu ze Strachotína. Pohled webkamery na strachotínský rybník‚ Pálavu a Novomlýnské nádrže ve Strachotíně.

Náhledový obrázek webkamery Zámek Lednice

Webkamera Zámek Lednice

Koukněte webkamerou ONLINE na aktuální dění a stav počasí na zámku Lednice. Webová kamera v v lednicko-valtickém areálu snímá zámek Lednice a parkoviště. Novogotický zámek je zařazen mezi památky UNESCO.

Náhledový obrázek webkamery Břeclav

Webkamera Břeclav

Koukněte na město Břeclav  webkamerou ONLINE. Webová kamera snímá aktuální stav dopravní situace na Třídě 1. máje směrem k centru.

Náhledový obrázek webkamery Břeclav - aeroklub

Webkamera Břeclav - aeroklub

Pohled webkamery na aeroklub Břeclav.

Náhledový obrázek webkamery Přísnotice

Webkamera Přísnotice

Sledujte Přísnotice webkamerou ONLINE . Webová kamera v Přínosticích s pohledem na náves.

Náhledový obrázek webkamery Přísnotice - náves

Webkamera Přísnotice - náves

Sledujte webkamerou ONLINE Přísnotice. Webová kamera v Přínostcích s pohledem na náves.

Náhledový obrázek webkamery Dyjákovice

Webkamera Dyjákovice

Webová kamera s vysokým rozlišením na eteorologické stanici ČHMÚ v Dyjákovicích.

     Jihomoravské město Mikulov leží v okrese Břeclav na posledních výběžcích Pálavy. Mikulov se nachází v centru Mikulovské vinařské podoblasti. Historické jádro Mikulova je městskou památkovou rezervací.

     Jednou z výrazných dominant jižní Moravy najdeme pod Pavlovskými vrchy Mikulovský zámek stojící na Zámeckém vrchu. V zámku dnes sídlí Regionální muzeum Mikulov, kde se nachází nejrozsáhlejší tuzemská expozice vinařství a vinohradnictví s unikátním obřím vinným sudem. Dalšími památkami města jsou kostel sv. Mikuláše, barokní kostel sv. Jana Křtitele a kostel sv. Václava. Dietrichsteinskou hrobku, která vznikla v polovině 19. století, objevíte v bývalém kostele sv. Anny na hlavním mikulovském náměstí.

    Jako výraz díků nechal po skončení morové epidemie kardinál Dietrichstein v 17. století postavit na Tanzbergu kapli sv. Šebestiána (Místu se od té doby říká Svatý kopeček), ke které vede nenáročná cesta s barokní křížovou cestoue. Svatý kopeček patří k jedné z nejvýraznějších přírodních dominant Mikulova. Další skalnatou dominantou Mikulova je Kozí hrádek.

    Mikulov má svoji Židovskou čtvrť, kterou vede naučná stezka se 14-ti zastaveními.  Dochovala se zde jediná synagoga tzv. polského typu na Moravě a mikulovský židovský hřbitov s více jak 4 000 náhrobky patří k nejvýznamnějším památkám tohoto druhu u nás.

     Plánujete vyrazit do Mikulova? Koukněte s námi na webové kamery z Mikulova a okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Sledujte aktuální záběry z kamer z Mikulova a hned budete vědět, jaké je počasí. Na mapě naleznete webové kamery z města Mikulova a okolí.

     Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí. Víte o další kameře z Mikulova? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.