Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

86 webkamer v okolí kamery Horská Kvilda - Šumava

    Plánujete vyrazit do oblasti Horská Kvilda? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Horská Kvilda můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - Česká republikaHorská Kvilda a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Horská Kvilda. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Horská Kvilda - Šumava

Náhledový obrázek webkamery Horská Kvilda

Webkamera Horská Kvilda

Sledujte aktuální stav počasí na Horské Kvildě ONLINE webkamerou. Pohled webové kamery z hotelu Rankl na Horskou Kvildu s aktuální teplotou.

Náhledový obrázek webkamery Kvilda- Jezerní potok

Webkamera Kvilda- Jezerní potok

Sledujte počasí a stav sněhu na Kvildě na Šumavě ONLINE webkamerou. Pohled webové kamery směrem k Horské Kvildě. Kvilda - Jezerní potok. Šumava

Náhledový obrázek webkamery Kvilda Šumava

Webkamera Kvilda Šumava

Koukněte webkamerou ONLINE na aktuální stav dopravy a počasí na Kvildě na Šumavě. Online pohled webové kamery na centrum obce Kvilda na Šumavě.

Náhledový obrázek webkamery Churáňov

Webkamera Churáňov

Sledujte počasí na Churáňově na Šumavě ONLINE webkamerou. Webová kamera s vysokým rozlišením na profesionální meteorologické stanici ČHMÚ Churáňov.

Náhledový obrázek webkamery Kvilda

Webkamera Kvilda

Sledujte aktuální stav počasí a sněhu v lyžařském středisku Kvilda na Šumavě a v okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery Kvildu z lyžařského areálu SKI KVILDA na Šumavě.

Náhledový obrázek webkamery Kvilda - Ski areál

Webkamera Kvilda - Ski areál

Sledujte webkamerou ONLINE aktuální stav počasí a sněhu v lyžařském středisku Kvilda na Šumavě. Online webová kamera ze Skiareálu Kvilda. Šumava

Náhledový obrázek webkamery Zadov - Churáňov

Webkamera Zadov - Churáňov

Sledujte aktuální stav počasí a sněhu v lyžařském areálu Zadov webkamerou ONLINE. Webová Kamera z lyžařského areálu Zadov. Pohled kamery na výstupní stanici lanovka Kobyla.

Náhledový obrázek webkamery Zadov - Churáňov lyžařský areál

Webkamera Zadov - Churáňov lyžařský areál

Koukněte webkamerou ONLINE na aktuální stav počasí a sněhu v lyžařském areálu Zadov. Web kamera z lyžařského areálu Zadov. Kobyla.

     Obce Horská Kvilda leží v centru Šumavě v okrese Prachatice. Kvilda se nachází pod vrchem Antýgl a s nadmořskou výškou 1065 m2 je druhou nejvýše položenou obcí v České republice. Na Horské Kvildě najdeme asi 30 roztroušených domků.

     Obcí protéká Hamerský potok. Rozkládá se na náhorní plošině s mnoha slatěmi a mokřady v nadmořské výšce 1 045 – 1 090 m.n.m. Horská Kvilda patří k jedné z nejvýše položených obcí v Čechách a to ji zajišťuje dostatek sněhu po celé zimní období. Nachází se zde velký počet udržovaných lyžařských běžeckých tras, v létě pak cyklostezek a vyznačených tras pro pěší. V obci můžeme navštívit novogotický kostel sv. Štěpána. Při návštěvě Kvildy nesmíme vynechat hlavní turistický cíl, jímž je pramen Vltavy na východním svahu Černé hory. Je zde také rodinný, nově modernizovaný, malý lyžařský areál pro rodiny s dětmi Ski Kvilda.

     Plánujete vyrazit na Šumavu na Kvildu? Koukněte s námi na webové kamery z Kvildy a okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Sledujte aktuální záběry z kamer z Kvildy a hned budete vědět, jaké je počasí. Na mapě naleznete webové kamery z obce Horská Kvilda a okolí.

     Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí.  Víte o další kameře z lokality Horská Kvilda? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.