Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

80 webkamer v okolí kamery Modrava - Šumava

    Plánujete vyrazit do oblasti Modrava? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Modrava můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - Česká republikaModrava a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Modrava. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Modrava - Šumava

Náhledový obrázek webkamery Modrava

Webkamera Modrava

Sledujte webkamerou aktuální stav počasí a sněhu v obci Modrava na Šumavě online. Pohled webové kamery do údolí Modravy.

Náhledový obrázek webkamery Březník

Webkamera Březník

Koukněte z Březníku na Šumavu online webkamerou. Webová kamera, která je umístěná na šumavské samotě zvané Březník nabízí s pohled Luzenským údolím na vrh Luzný.

Náhledový obrázek webkamery Horská Kvilda

Webkamera Horská Kvilda

Sledujte aktuální stav počasí na Horské Kvildě ONLINE webkamerou. Pohled webové kamery z hotelu Rankl na Horskou Kvildu s aktuální teplotou.

Náhledový obrázek webkamery Horská Kvilda - Šumava

Webkamera Horská Kvilda - Šumava

Sledujte ONLINE webkamerou aktuální stav počasí a sněhu na Horské Kvildě na Šumavě. Pohled webové kamery z budovy OÚ na Horské Kvildě severozápadním směrem.

Náhledový obrázek webkamery Kvilda - Ski areál

Webkamera Kvilda - Ski areál

Sledujte webkamerou ONLINE aktuální stav počasí a sněhu v lyžařském středisku Kvilda na Šumavě. Online webová kamera ze Skiareálu Kvilda. Šumava

Náhledový obrázek webkamery Kvilda

Webkamera Kvilda

Sledujte aktuální stav počasí a sněhu v lyžařském středisku Kvilda na Šumavě a v okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery Kvildu z lyžařského areálu SKI KVILDA na Šumavě.

Náhledový obrázek webkamery Kvilda- Jezerní potok

Webkamera Kvilda- Jezerní potok

Sledujte počasí a stav sněhu na Kvildě na Šumavě ONLINE webkamerou. Pohled webové kamery směrem k Horské Kvildě. Kvilda - Jezerní potok. Šumava

Náhledový obrázek webkamery Kvilda Šumava

Webkamera Kvilda Šumava

Koukněte webkamerou ONLINE na aktuální stav dopravy a počasí na Kvildě na Šumavě. Online pohled webové kamery na centrum obce Kvilda na Šumavě.

     Obec Modrava leží na Šumavě, v okrese Klatovy, nedaleko od Kašperských Hor a se svým okolím patří k nejhezčím místům Šumavy. Modrava leží na soutoku Modravského, Filipohuťského a Roklanského potoka, jejichž spojením vzniká řeka Vydra. Leží v nadmořské výšce 985 m a žije v ní 78 obyvatel. Modrava je bývalá šumavská dřevařská osada, a proto zde můžete navštívit Návštěvnické centrum dřevařství se spoustou interaktivních hříček. Okolím Modravy vás provede Klostermannova naučná stezka do Filipovy Hutě. Stezka stoupá lesem podél Filipohuťského potoka a není určena pro cyklisty.
     Filipovu Huť, která patří k Modravě, najdeme u hory Sokol (1253 m) v údolí Filipohuťského potoka v nadmořské výšce 1093 metrů. Jedná se o nejvýše položení sídlo v České republice.
     Modrava se stala celoročně využívaným střediskem horské turistiky. V létě je zde velké množství cyklostezek a v zimě upravené běžkařské stopy. Cesta údolím Modravského potoka vás dovede do Luzenského údolí a na Březník. Trasy podél Roklanského potoka vás dovedou k Tříjezerní slati a na Javoří pilu, odkud můžete přes Javoří slať pokračovat až k rozhledně na Poledníku.
     Na Modravě je celá řada ubytování, můžete zde ochutnat pivo z minipivovaru Lyer a zkusit svou fyzičku v lanovém centru, kde na děti čeká dětský lanový park s hravými překážkami a trasy pro děti i dospělé končí sjezdem na lanovce.

     Plánujete vyrazit na Šumavu na Modravu? Koukněte s námi na webové kamery z Modravy a okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Sledujte aktuální záběry z kamer z Modravy a hned budete vědět, jaké je počasí.
     Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí. Víte o další kameře z lokality Šumava? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.