Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

80 webkamer v okolí kamery Modrava

    Plánujete vyrazit do oblasti Modrava? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Modrava můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - Česká republikaModrava a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Modrava. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Modrava

Náhledový obrázek webkamery Modrava - Šumava

Webkamera Modrava - Šumava

Koukněte na aktuální stav počasí a sněhu v obci Modrava na Šumavě webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery do centra obce Modrava.

Náhledový obrázek webkamery Horská Kvilda

Webkamera Horská Kvilda

Sledujte aktuální stav počasí na Horské Kvildě ONLINE webkamerou. Pohled webové kamery z hotelu Rankl na Horskou Kvildu s aktuální teplotou.

Náhledový obrázek webkamery Kvilda - Ski areál

Webkamera Kvilda - Ski areál

Sledujte webkamerou ONLINE aktuální stav počasí a sněhu v lyžařském středisku Kvilda na Šumavě. Online webová kamera ze Skiareálu Kvilda. Šumava

Náhledový obrázek webkamery Horská Kvilda - Šumava

Webkamera Horská Kvilda - Šumava

Sledujte online webkamerou z Horské Kvildy aktuální stav počasí a sněhu na Šumavě. Pohled webové kamery z budovy OÚ na Horské Kvildě na severozápad. Kamera zachycuje parkoviště na Kvildě.

Náhledový obrázek webkamery Kvilda

Webkamera Kvilda

Sledujte aktuální stav počasí a sněhu v lyžařském středisku Kvilda na Šumavě a v okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery Kvildu z lyžařského areálu SKI KVILDA na Šumavě.

Náhledový obrázek webkamery Kvilda- Jezerní potok

Webkamera Kvilda- Jezerní potok

Sledujte počasí a stav sněhu na Kvildě na Šumavě ONLINE webkamerou. Pohled webové kamery směrem k Horské Kvildě. Kvilda - Jezerní potok. Šumava

Náhledový obrázek webkamery Kvilda Šumava

Webkamera Kvilda Šumava

Koukněte webkamerou ONLINE na aktuální stav dopravy a počasí na Kvildě na Šumavě. Online pohled webové kamery na centrum obce Kvilda na Šumavě.

Náhledový obrázek webkamery Březník

Webkamera Březník

Koukněte z Březníku na Šumavu online webkamerou. Webová kamera, která je umístěná na šumavské samotě zvané Březník a nabízí pohled Luzenským údolím na vrh Luzný. Březník se nachází v údolí Luzenského potoka v Kvildských pláních cca 8 km od Modravy.…

     Obec Modrava leží na Šumavě, v okrese Klatovy, nedaleko od Kašperských Hor a se svým okolím patří k nejhezčím místům Šumavy. Modrava leží na soutoku Modravského, Filipohuťského a Roklanského potoka, jejichž spojením vzniká řeka Vydra. Leží v nadmořské výšce 985 m a žije v ní 78 obyvatel. Modrava je bývalá šumavská dřevařská osada, a proto zde můžete navštívit Návštěvnické centrum dřevařství se spoustou interaktivních hříček. Okolím Modravy vás provede Klostermannova naučná stezka do Filipovy Hutě. Stezka stoupá lesem podél Filipohuťského potoka a není určena pro cyklisty.
     Filipovu Huť, která patří k Modravě, najdeme u hory Sokol (1253 m) v údolí Filipohuťského potoka v nadmořské výšce 1093 metrů. Jedná se o nejvýše položení sídlo v České republice.
     Modrava se stala celoročně využívaným střediskem horské turistiky. V létě je zde velké množství cyklostezek a v zimě upravené běžkařské stopy. Cesta údolím Modravského potoka vás dovede do Luzenského údolí a na Březník. Trasy podél Roklanského potoka vás dovedou k Tříjezerní slati a na Javoří pilu, odkud můžete přes Javoří slať pokračovat až k rozhledně na Poledníku.
     Na Modravě je celá řada ubytování, můžete zde ochutnat pivo z minipivovaru Lyer a zkusit svou fyzičku v lanovém centru, kde na děti čeká dětský lanový park s hravými překážkami a trasy pro děti i dospělé končí sjezdem na lanovce.

     Plánujete vyrazit na Šumavu na Modravu? Koukněte s námi na webové kamery z Modravy a okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Sledujte aktuální záběry z kamer z Modravy a hned budete vědět, jaké je počasí.
     Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí. Víte o další kameře z lokality Šumava? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.